יחידת קירור היא מערכת יעילה לפינוי חום ולקירור חללים כדי לשמור על טריות ואיכות המוצרים במגוון ענפי תעשייה. יש סוגים רבים של יחידות קירור ולכל מערכת ייעוד מעט שונה לכן חשוב לפנות לחברה מקצועית על מנת לקבל הסברים ולהתאים את היחידה הנכונה והיעילה ביותר לצרכי הלקוח. בין השימושים הרבים של יחידות קירור ניתן למנות קירור מפעלי מזון ומטבחים תעשייתיים, קירור חדרים לאחסון תרופות וחומרי גלם, קירור חללים ואולמות עם ציוד תעשייתי, קירור חדרי תקשורת וציוד מחשבים, קירור רכבים ועוד. ניתן לרכוש יחידת קירור סמי הרמטית הכוללת מנוע, מדחס, מעבה ומפוח וחדר קירור הרמטי בו ניתן לאחסן מוצרים שונים, חומרי גלם ומזון על מנת לשמור על טריותם ואיכותם לאורך זמן.

מגוון הספקים

לכל יחידת קירור יש הספק שונה ולכן חשוב לקבל ייעוץ מקצועי כדי לבחור ביחידה מתאימה שתפעל ביעילות ותשמור באופן מיטבי על קירור המוצרים, טריותם ואיכותם. ניתן לרכוש בשוק יחידות קירור בהספק 3 כ”ס, 6 כ”ס, 10 כ”ס, 16 כ”ס וכו’. כמו כן, בהתאם לצרכי הלקוח, ניתן להזמין יחידות הקפאה במגוון הספקים ובהתאמה לגודל החדר שיש לקרר ולפי פרמטרים נוספים כמו טמפרטורה, מיקום חדר הקירור בשטח פתוח או בחלל סגור ועוד.

יחידת קירור סמי הרמטית

יחידת קירור סמי הרמטית מהווה פתרון מושלם ללקוחות רבים בכל ענפי התעשייה, לרבות תעשיית המזון, האלקטרוניקה והתרופות. היחידה מציעה יעילות אנרגטית גבוהה, בידוד מעולה ועבודה שקטה כאשר את היחידה מתכננים ומייצרים במפעל ומתקינים אותה כיחידה שלמה באתר הלקוח.

לייעוץ מקצועי וליצירת קשר, פנו אל חברת דמיאנס מערכות קירור.