חברת דמינאס מערכות קירור מזמינה אתכם ליהנות משירותים מקצועיים ואמינים של טכנאי מקררים תעשייתיים.

טכנאי מערכות קירור מומחים ומנוסים

טכנאי קירור תעשייתיים שלנו מחזיקים בידע מקצועי וניסיון רב בתחום הקירור בכלל, ובתיקון ותחזוקת כל סוגי המקררים המסחריים בפרט. זאת, לרבות מקפיאים, מקררים תעשייתיים ומערכות קירור. הניסיון העשיר מאפשר לנו לספק לכם שירותי ייעוץ מקצועיים עבור תכנון ובחירת מוצר הקירור הנכון ביותר עבורכם.

טכנאי חדרי קירור תעשייתיים

טכנאי חדרי קירור תעשייתיים יודע לתחזק, לתקן ולטפל כיאות במערכת הפיקוד והבקרה ושלל המנגנונים המפעילים את חדר הקירור. וודאי שאין מדובר בטכנאי מקררים רגיל, אלא באיש מקצוע שמקדיש את פועלו ומרצו לסוג זה של עבודה. בנוסף לתיקון תקלות בעת הצורך, הטכנאי אחראי גם על התחזוקה השוטפת שחובה לבצע לכל חדר קירור מעת לעת. מדובר בסוגיות בעלות חשיבות רבה, שבשום מצב אין לעכב או לוותר על הטיפול בהן, אחרת מצרכי המזון יהיו חשופים לסכנות משמעותיות. כתוצאה מכך עלול להיווצר מצב של פגיעה בפרנסה של החברה וחשוב מכך – בבריאות של קהל הלקוחות. יש לגלות אחריות – רק טיפול מקצועי מבטיח אמינות ותפקוד בטוח ותקין לאורך זמן.

תיקון חדרי קירור

חדרי קירור מורכבים ממערכות ומנגנונים שונים שעלולים לסבול מתקלות במרוצת הזמן. כאשר אתם מתבשרים על ידי אחד החיישנים שבמערכת הבקרה שחלה תקלה, יש לפנות לאיש מקצוע מוסמך שיגיע לפתור אותה. במידה ויש להחליף חלק או רכיב, חשוב מאוד לוודא שהטכנאי משתמש בחלפים מקוריים בלבד.

שירות מקצועי של תיקון חדרי קירור מגיע עם אחריות שתקפה גם על החלקים וגם על העבודה עצמה. השירות כולל לא רק תיקון אלא גם תחזוקה ואחזקה של שלל הרכיבים והמערכות. לעיתים יש צורך לא רק בתיקון, אלא בשיפוץ של החדר כולו או של חלקים מסוימים שלו, בעקבות בלאי מתמשך שנוצר עם הזמן. התיקון צריך להתבצע בהקדם האפשרי על מנת לשמור על טריות המצרכים וחומרי הגלם ולמנוע בזבוז ואף סכנה, ולשם כך יש להזמין טכנאי חדרי קירור תעשייתיים מקצועי, אחראי, מנוסה ומדויק.

פעילות ארצית לכל סוגי העסקים

הטכנאי מקררים תעשייתיים של דמינאס פועלים בפריסה ארצית רחבה המאפשרת הגעה לכל בית עסק. בזכות המענה המהיר והמקצועי אנו נהנים משורה ארוכה של לקוחות מרוצים, ביניהם מסעדות, סופרמרקטים, חנויות מזון, מעדניות, מפעלים ומוסדות ציבוריים שונים.

שירות מקצועי ואמין!

אנו מבטיחים לספק לכם שירותי תיקון מקררים תעשייתיים בדגש על שירותים מקצועיים, מלאים ואמינים, על ידי טכנאי קירור
מוסמכים ומנוסים בתחום. הצוות המסור של החברה מתייחס ברצינות ובמקצועיות לכל לקוח, ומספק מענה יעיל, אחראי ואדיב.

יצירת קשר ופרטים נוספים:

אם הינכם נדרשים לטכנאי מקררים צרו עימנו קשר עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני, ולהזמנת שירות מקצועי בסטנדרט הגבוה ביותר

התקשרו עכשיו >>> 072-222-3773