מקרר תצוגה

מקרר תצוגה נועד לאחסן, לשמור וגם להציג בצורה אטרקטיבית מוצרים למכירה, במעדניות, חנויות מכולת, קונדיטוריות, חלביות, וכדומה. על המקרר למלא שתי פונקציות עיקריות – פונקציונאליות (לשמור על טריות המוצרים, על ידי אספקת סביבה בטמפרטורה ולעיתים גם בלחות מבוקרת), ולהוות אטרקציה ללקוחות בתצוגת מוצרים מגרה ואפקטיבית.
מכירים את ההרגשה, שאתם מגיעים למקרר הקינוחים ומוצאים את עצמכם מזמינים קינוח שאתם פשוט לא יכולים להגיד לו לא? זו התחושה שמקרר תצוגה טוב אמור לעורר בכם. איך בוחרים מערכות קירור המשלבות באופן אופטימאלי את הפונקציונאליות והמכירתיות?

בחירת מקרר תצוגה – המימדים

מערכות קירור מתאימות לתצוגה, לחלביות ולמוכרני מזון, מגיעים במגוון צורות, מימדים ואפשרויות. ישנם מקררי תצוגה גבוהים, המאפשרים תצוגה פינתית, למשל של בקבוקי שתייה. ישנם מקררי תצוגה רוחביים, המגיעים בגבהים שונים, לחלקם אף משטח עבודה מותאם בגובה לחיתוך, תצוגה ועיטוף של מוצרי המזון שנרכשו – או לתצוגה של מוצרים שאינם דורשים קירור.
אם אתם מתכננים בחירה של מערכות קירור המשלבות תציגה, חשוב שתדעו היכן אתם מתכוונים להעמיד את המקרר, מי צפוי להשתמש בו ובאיזו תדירות. כך – תוכלו לבחור בדיוק את הסוג והצורה של מקרר התצוגה החדש שלכם, גודלו, והמאפיינים החזותיים שלו.

הפונקציות החשובות של מערכות קירור המשמשות לתצוגה

אחד המאפיינים הבולטים במקררי תצוגה הוא הפתיחה המרובה שלהם (ולעיתים גם העובדה שהם נותרים פתוחים או פתוחים חלקית חלק מהזמן). לכן, חשוב לבחור במערכות קירור שהן לא רק יפות אלא גם עוצמתיות, כאלה שישמרו על המוצרים שלכם טריים ואטרקטיביים גם בתנאים פחות מדוייקים. הנה כמה מהתכונות החשובות של מקררי תצוגה איכותיים:
• מערכת קירור מאולץ איכותית המבטיחה טמפרטורה אופטימאלית ואחידות בטמפרטורה בכל חלל מערכת הקירור
• מערכת לסגירה אוטומטית של הדלתות, סגירה הרמטית בקליק המבטיחה סגירה איכותית של דלתות מערכת הקירור גם לאחר שימוש בתצוגה על ידי לקוח שאינו מקפיד על סגירת הדלתות לאחר תום השימוש במקרר.
• בקרת לחות – בחלביות, במעדניות, ובחנויות שבהן חשוב לשמור על מוצרי התצוגה במקרר בסביבה נטולת לחות, תוכלו לבחור במקררי תצוגה המספקים סביבה אופטימאלית גם מבחינת הלחות.
• תאורה – תאורת המוצרים המוצגים במקרר תגביר את אטרקטיביות המוצרים.

במקרר תצוגה – חשוב גם העיצוב

עיצוב מקרר התצוגה בהתאם לצרכים הספציפיים שלכם, יאפשר שימוש יעיל במקרר והגברת האטרקטיביות שלו בפני הלקוחות. לדוגמה – המראה והעיצוב של מקרר התצוגה, מודולאריות המדפים שלו (האפשרות לקבוע מיקומים שונים למדפים, על פי המוצרים המוצגים בו או צרכי המקום), וסוג הדלתות שתבחרו (למשל, דלתות הזזה או דלתות נפתחות על פי מאפייני המקום והצרכים). עיצוב מקררי התצוגה משפיעים לא רק על נוחות השימוש במקרר, אלא גם על יעילותו, התאמתו למקום ויכולתו להציג את המוצרים הנמכרים בצורה אטרקטיבית.