5 שאלות ותשובות בנושא מערכות קירור

חדרי קירור הם חדרים הנבנים על פי צרכי הלקוח ומורכבים במקום באופן מקצועי ובהתאם לתנאי האחסון המיטביים של סוגי המוצרים המיועדים להיות מאוחסנים באותה מערכת קירור מקצועית. לפניכם 5 שאלות נפוצות בהקמה של מערכות קירור ייעודיות וחדרי קירור מקצועיים – והתשובות להן

איך אפשר להתאים את גודל חדר הקירור לגודל החדר במחסן העסק?

חדרי קירור הם חדרים המתוכננים ונבנים בדיוק על פי מאפייני החלל והמאפיינים הנדרשים לאחסון בעסק. טרם תחילת התכנון והבנייה, נגיע לקחת את מידות המרחב המיועד לשמש כחדר קירור, ואת מערכות הקירור נתכנן כך שיתאימו בדיוק לאותו המרחב – הן מבחינת שטח האחסון במקרר, והן מבחינת שימושיות חדרי הקירור בהתאם למוצרים שיאוחסנו בו.

כיצד מבטיחים שימוש יעיל ובטוח במערכות הקירור?

יעילותן של מערכות קירור נקבעת על פי איכות התכנון של חדר הקירור, הרכבתו בחלל המיועד, קביעת הגדרות ביעילות ובהתאם למוצרים המאוחסנים בו, ושימוש מתאים בחדר הקירור. לדוגמה, התקנת דלת יעילה תאפשר גם אטימה מוחלטת של חדר הקירור – וגם תאפשר פתיחת הדלת מתוך מרחב הקירור – בעיקר אם חדר הקירור הוא גדול מספיק על מנת לאפשר לעובדים להיסגר בשוגג בתוכו.

כיצד מבטיחים שכל המוצרים המקוררים יקבלו את התנאים האופטימאליים לאחסון?

מוצרים שונים הנדרשים לאחסון בחדר קירור או במערכת קירור, כמו למשל מוצרי מזון, תרופות ותוספי תזונה, פרחים, ואחרים – נדרשים לתנאים אחרים באחסון, לדוגמה תנאי תאורה, לחות, וכמובן – טמפרטורה. תכנון והקמה מדויקת של מערכות קירור ייקחו בחשבון את כלל המוצרים שמיועדים להיות מאוחסנים בחדר הקירור, ויאפשרו את התנאים האופטימאליים לכל מוצר. ניתן להתאים, לתכנן ולקבוע מאפיינים מתאימים בדיוק למוצרים שונים במספר מערכות קירור שונות באותו חדר קירור. בנוסף, במקרה שתנאי הקירור משתנים על פי מוצרים שונים שיש לאחסן, ניתן לתכנן חדר קירור שאת מאפייניו ניתן לקבוע ולשנות על פי הצורך.

מה קורה אם התנאים משתנים בחדר הקירור והסחורה היקרה עשויה להיפגע?

מערכות קירור מתקדמות מגיעות עם ווסתים ובקרים לאקלים מושלם עבור המוצרים המאוחסנים, המודדים את הטמפרטורה והלחות בעיקר. אותם בקרים מאותתים בכל מקרה של שינוי משמעותי במאפייני חדר הקירור, על מנת לאפשר טיפול מיידי במקרה של קלקול, תקלה, או תפקוד לקוי של מערכות הקירור.

מי יכול להתקין חדרי קירור ומערכות קירור?

בשל החשיבות הרבה של מערכות הקירור, בשמירה על מוצרים ששווים לעיתים משמעותי, ושערכם ויעילותם נפגעים לעיתים באחסון לקוי – חשוב לתכנן, לבנות ולתחזק את מערכות הקירור בעסקים הנדרשים לכך, על ידי אנשי קירור מקצועיים.

צוותי התכנון וההקמה המקצועיים מבית דמיאנס מערכות קירור מתמחים בהתאמה מושלמת של חדרי קירור ומערכות קירור מושלמות לפי צרכי העסק, המוצרים המאוחסנים והמרחב העומד לטובת ההקמה של חדר קירור. צרו עמנו קשר, לייעוץ מקצועי והצעת מחיר לחדר קירור איכותי. דמיאנס גם מספקת שירותי תיקון חדרי קירור.